HAKKIMIZDA /        ANKARA 'da 1970 Yılında ekmek ve unlu mamuller üretimi yapmaya başlayan firmalarımız(Örnek ekmek ve unlu mamul fabrikası,Ulusoy kardeşler ekmek fabrikası,Dervişoğlu ekmek fabrikası,Şirin ekmek ve unlu mamül fabrikası.)2013 yılında 6.000 m2.kapalı alanda Afiyet Fırın Market ve Ekmek fabrikasını kurarak , Avrupa birliği normlarında eldeğmeden hazırlanan günde 250.000 ekmek üretim kapasitesiyle siz değerli halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.
          Saat / 15.000 kapasiteli Endüstriyel Ekmek üreten Firmamız Saat /25.000 Roll Ekmek üretimi ile Ankara'da Lider durumdadır.
      
   50 ye yakın Servis aracı ile  lojistik destek olarak Ankara'nın her noktasına hizmet ve ürün götürebilen firmamız Kamu kurum ve kuruluşları,hastaneler,fabrikalar,yemek ve catering fabrikaları,marketler ,market zincirleri.pastaneler için unlu mamül ve ekmek üretimini endüstriyel üretime dönüştürmüş Ankara'daki en komplike tesistir.
             
             Şerbetli tatlılar ,Yaş Pastalar,Kuru Pastalar,poğaça,Unlu Mamuller ve Marketing gıda ürünleri konusunda ürünlerini en kaliteli ve en hijyen ürünlerden tedarik etmeye çalışan firmamız tedarikçilerindede Avrupa birliği kriterlerinde ürün tedarik etmelerini  istemektedir.

              Şerbetli tatlılarımızda ve unlu mamüllerimizde Gıda mühendislerimiz kontrolünde naturel ürünlerle üretimi kendine görev edinmiş olan firmamız Ankara'da 24 Saat Açık birde tesis kurmuştur,Havaalanı yolu üzerindeki tesisimizde brunch & kahvaltı, cafe ve bistro hizmetini  siz degerli müşterilerimize sunmaktadır.

              Şimdi 4. kuşak  bu bayrak yarışında bayrağı ele alıp aynı çizgide sürdürme azmi içindedirler. Bu güzel eserin başkente kazandırılmasındaki en büyük pay damak zevkini çok iyi bilen siz değerli müşterilerimize aittir.

                200 kişiyi bulan Firma çalışanlarına her gün yenilerini eklemeye devam eden idarecilerimiz sayesinde sizlere EKMEĞİNİZ AFİYET OLSUN  diyoruz.
 
   
 

 

 

AFİYET FIRIN
Adres : TEYFİK İLERİ MAHALLESİ ÖZAL BULVARI NO:8 A-B PURSAKLAR / ANKARA
Tel : 0312 527 55 55
Fax : 0312 527 61 61
Email : info@afiyetfirin.com.tr

 

Tasarım FilNet. Her Hakkı saklıdır.2011